BİZ KİMİZ?

BİZKİMİZ?

Biz güzel sanatlardan mezun, profesyonel anlamda grafik ve fotoğraf ile uğraşan evli bir çiftiz.

Evlendikten hemen sonra, ofisimizi ( Grafi Media ) reklam ve tasarım hizmeti vermek için açtık. Reklam fotoğrafı hizmeti verdiğimiz dönemde, çevremizden gelen ilgi ve talep üzerine, düğün fotoğrafı çekmeye başladık. Sonra zaman içerisinde şunu fark ettik, bu iş reklam işinden daha fazla sorumluluk isteyen ve ciddiyen alınması gereken bir işti. Bu özel günün en iyi olması gerektiği felsefesi ile sadece düğün fotoğrafları çekimi yapan bir alt marka oluşturma kararı aldık.

Aslında kendi evlilik sürecimizde karşılaştığımız, belirli saatlerin içine sıkıştırılmış, tek düze indirgenmiş ve insanlara kendilerini özel hissettirmekten uzak firma yaklaşımlarından rahatsızlık duymuştuk. Çiftleri anlayıp, anladıklarımızı da kendi yorumumuz ile fotoğraflara aktarabileceğimiz “Güzel Günler Atölyesi” fikrini ortaya koyduk.

Her geçen gün Güzel Günler Atölyesi" ailesi büyüyor ve biz fotoğraf çekmek kadar, yeni insanları tanımaktan ve yeni dostluklar kurmaktan keyif alıyoruz. Fotoğrafı, temelinde ele alıp popüler anlatımlardan uzak, dijital effectlerin değil doğallığın temel alındığı, evrensel anlatımı olan, yıllarca bakmaktan keyif alabileceğiniz "an fotoğrafları" çekmeyi tercih ediyoruz..


by Grafi Media I Güzel Günler Atölyesi © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.